Találkozik egy görög férfi

Görögország és Montenegró találkozik a debreceni vízilabda világliga döntőjében

Szóljon hozzá Ön is!

Az oroszok az amerikaiaktól, míg a magyarok a spanyoloktól kaptak ki az elődöntőben. Biró Attila szövetségi kapitány ezúttal is egy kapust nevezett a talákozóra. A magyar csapat hozta el a ráúszásnál a labdát - eddig az ilyen párharcok 96 százalékát megnyerte a játékokon - és az első támadásból Rybanska révén meg is szerezte a vezetést.

Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

meeting nő saint avold

Görögország 10—4-re nyert Montenegró ellen a tokiói olimpia férfi vízilabdatornájának negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé, ahol a horvátokat remek játékkal legyőző magyar válogatottal találkozik.

Spanyolország 12—8-ra nyert az Egyesült Államok ellen, így szintén elődöntős, akárcsak Szerbia, amely nagyon erős első félidejével alapozta meg az Olaszország elleni sikerét 10—6.

szabad meet marseille

Görögország lehengerlő játékkal nyert Montenegró ellen Fotó: Getty Images Egyesült Államok—Spanyolország 8—12 Az Egyesült Államok a negyedik helyen jutott tovább az Találkozik egy görög férfi, míg Spanyolország ötből öt győzelemmel, hibátlan mérleggel nyerte meg a B-t. Ennek megfelelően utóbbi volt a toronymagas esélyes, de az amerikaiak jó napot fogtak ki, és többször is bravúrosan védekeztek.

Az első és a második negyed is 3—3-as döntetlennel ért véget, így 6—6-tal vonultak szünetre a felek.

A pénteki elődöntőben ismét a görög együttes győzte le Märcz Tamás együttesét, ezúttal 9—6 arányban.

A harmadik játékrészben egyik fél sem tudott gólt szerezni, így ikszről jöhetett az utolsó negyed. A spanyolok ekkor felpörögtek, és ugyanannyi gólt dobtak, mint addig összesen: hatot. Az amerikaiaknak erre nem volt érdemi válaszuk, végül 12—8-ra elvesztették a meccset.

hírességek megy társkereső

A továbbra is hibátlan spanyolok Olaszország vagy Szerbia ellen játszanak az elődöntőben. Montenegró—Görögország 4—10 A csoportkör alapján a görögök várták jobb formában a meccset, de az egymás elleni összevetésben és az olimpiai rutinban a montenegróiak álltak jobban.

Tokió 2020: a tizennegyedik nap eseményei – péntek

A vezetést Görögország szerezte meg egy remek ejtéssel, majd nem sokkal később kiegyenlített Montenegró egy jó centerezés után. Ezt követően állandósult a meccs képe: a görögök sokpasszos csapatjátékkal szereztek gólokat, míg az ellenfél egyfolytában megpróbálta bejátszani a labdát centereinek — találkozik egy görög férfi sikertelenül. Görögország a félidőben még csak 3—1-re vezetett, de a harmadik negyed után már 6—2-re.

A záró játékrészre felszívta magát a montenegrói csapat, s a centerezései egyre többször beváltak, de így sem volt esély: a görögök végül 10—4-re nyertek, magabiztos játékkal. Olaszország—Szerbia 6—10 Az olaszok 2—2-ig tartották a lépést a szerbekkel, akik az első negyed második felében Dusan Mandics és Sztrahinja Rasovics akciógólja, valamint Nikola Dedovics előnygólja révén 5—2-re elléptek.

A második negyedben több mint négy percig nem született gól, aztán jöttek megint a szerbek kettővel, és a játékrészt 4—1-re nyerve gyakorlatilag eldöntötték a meccset.

társkereső algériai

A harmadik negyedet az olaszok lehozták kapott gól nélkül, de — főleg a pocsék emberelőnyös helyzetkihasználásuk következtében — csak egyet sikerült szerezniük, így az utolsó nyolc percre nem maradt valós esélyük a győzelemre, legfeljebb az eredmény kozmetikázására. TOKIÓ