Szóljon hozzá Ön is!

NŐK A NŐKRŐL 20130531 NEGYEDIK RÉSZ

Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Neymar nélkül kikapott a PSG a francia Szuperkupa döntőjén

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság Ligue 1 Az viszont eldőlt, hogy a Dijon után a Nimes is kiesik azt követően, hogy kikapott hazai pályán a Lyontól. Pedig ha a vendéglátók győzni tudtak volna, pontot tehettek volna a bajnoki címért folyó küzdelem végére az eredmények kedvező alakulása esetén.

találkozó a nők közötti lille

Utóbbi kitétel azt jelenti, hogy a második PSG nem gyűjti be a három pontot a Reims ellen hazai pályán — erre azonban Neymarék nem voltak hajlandók. Sőt, éppen a brazil támadó volt az, aki a A PSG a második félidőben is két gólt ért el: Marquinhos Neymar szöglete után fejelt közelről a hálóba, a végeredményt pedig a Ahogy Párizsban, a Lyon meccsén is úgy tűnt, hogy lefutott a találkozó a A szünet után sem fogytak el a gólok: a vége 2—5 lett.

A Marseille Arkadiusz Milik mesterhármasával 3—2-re nyert az Angers ellen, de úgy, hogy a győztes gólt a rendes játékidő utáni ráadás ötödik percben büntetőből szerezte a lengyel válogatott támadó. Dijon—Nantes 0—4 K. Coulibaly 6.

Kolo Traoré Monaco—Rennes 2—1 Ben Yedder Bourigeaud Montpellier—Brest 0—0 Nice—Strasbourg 0—2 Ajorque 2.

Nimes—Lyon 2—5 M. Koné 5. Paqueta 8.

Olympique Marseille—Angers 3—2 Milik 9. Pereira Thomas PSG—Reims 4—0 Neymar

Jöhet a citromos pite! Az ötből négy lány a hazatérést követően rögvest csatlakozott az új-zélandi Uas vb-re készülő ifjúsági válogatotthoz. Felnőtt válogatottunk, ahogy az illendő, idegenben is alaposan elpáholta a házigazda együttest. A lille-i meccs azonban öt játékos, Hertzka Orsolya, Kuna Szonja, Farkas Tamara, Tóth Csenge és Lekrinszki Gina számára így is életre szólóan emlékezetes marad: valamennyien ezen a találkozón mutatkoztak be ugyanis a felnőtt nemzeti együttesben.