Lbv találkozó helyén

SCHATTENBLICK - ORNITOLÓGIA 229 Házi veréb - Gyarmatok és nyaggatás (A sólyom)

Új Szó, Lesznek köztük aktív versenyzők, de olyanok is, akik már előbb lettek az ijjúsáy példaképévé nemzetközi társkereső walking fórum alap ján az egész világon. Ez a megállapítás elsősorban a Szovjetunió küldöttségére vo­natkozik, amelyben a legkülönbözőbb sportágak 19 olimpiai győz­tese kap helyet.

ülés nő üzbegisztán

lbv találkozó helyén Nem hiányozhat közülük a háromszoros olimpiai bajnok és hétszeres világbajnok Alekszander Medvegy. A küldöttség tagja lesz Viktor Sza nyejev, a hármasugrás olimpiai bajnoka. Irina Rodnyina a páros műkorcsolyázás kétszeres olimpiai bajnoka, természetesen férje társaságában, akivel együtt ban az innsbrucki olimpián ugyancsak aranyérmet szerzett. Az úszók közül láthatják Havan nában Galina Prozumenscsikovát, aki Tokióban olimpiai bajnok volt, Mexikóban dobogós helyet szerzett, továbbá Ludmila Brugi- nát, a müncheni olimpia női méteres síkfutásának győzte­sét.

A női torna kedvelői gyönyörködhetnek Su- gurova teljesítményében, vívó bemutatóval pedig a volt világbaj­nok Alekszander Romanyikov jelentkezik. Kuba egyik legkedveltebb sportja az ökölvívás.

Új Szó, 1978. július (31. évfolyam, 179-209. szám)

Ezért sorolták u szovjet lbv találkozó helyén a kétszeres olimpiai bajnok Borisz Lagutyint és az első amatőr világbajnokot, Rufut Riszkijevet, aki titulusát négy évvel, ezelőtt éppen Havannában szerezte.

A szakértők ér­deklődése teljesen érthetően a jelenleg legjobb szovjet ökölvívó­ra, Igor Víszockijra irányul, aki már kétszer legyőzte Teojil Ste- vensont, a kubaiak szemefényét.

Szovjet sport­filmek bemutatására kerül sor és a moszkvai olimpia rendező bizottsága kiállítást szervez. Havannában ifjúsági tömeges futó versenyt is rendeznek, amelynek távja a moszkvai olimpiát idé­zően méter lesz. Budapesten folytatódtok a ju­nior vízilabda Európa-bajnok­ság küzdelmei.

Eddig mind a négy csoportban két-két fordu­lót bonyolítottak le. A sorrend: 1. Magyarország 42. NSZK 23.

🌍 A strandokon túl: miért fogja szeretni a Cook-szigeteket? -

Svájc 24. Nagy-Britannia 05. Dánia 0 B-csoport: Szovjetunió—Len­gyelország, Spanyolország—Franciaor­szág A döntőben 'ra győzött Svájc ellen.

A bronz­érmet Ausztrália együttese sze­rezte meg, miután ra győ­zött Nagy-Bntannia ellen. A csehszlovák válogatott az ötü dik helyen végzett, ra ver­ve Svédországot.

Új Szó, július ( évfolyam, szám) | Library | Hungaricana

A hetedik hely a románoké lett, miután 2:l-re legyőzték az NSZK t. A washingtoni nemzetközi te­nisztornát az amerikai Connors Ötödször is szovjet győzelem A Wismarban megrendezett női kézilabda lBV-n ezúttal im­már ötödször a Szovjetunió vá­logatottja lbv találkozó helyén meg a győ­zelmet.

A tornán nyolc együt­tes vett részt, s a győztes csu­pán a es döntetlennel vég­ződött Románia elleni találko­zón vesztett egy pontot. Többi mérkőzését megnyerte. A második he­lyen végzett RoVnánia viszont re játszott a lengyelek­kel.

Hírek - Tiszatáj Közalapítvány

A csehszlovák válogatott csupán Bulgáriát győzte le re, Lengyelországtólaz NDK-tólMagyaror­szágtól arányú vereséget szenvedett és végül a 7. A torna végeredménye: 1. Szovjetunió, 2. Románia, 3.

Magyar úszóbajnokság A magyar úszóbajnokság utol- só napján a következő eredmé­nyek születtek — férfiak — m: Wladár ,22, m pillangó: Mikola ,21, m vegyes: Hargitay ,42, 4 X gyors: Bp. Nők — m: Gulyás ,49, m pillangó: Szla- vitsek ,12, m hát: Ver- rssztó G. A döntőben 7 5, 7 5 re győzött honfitársa, Dibbs el­len. Svédország nemzetközi baj­nokságán a női párosban a csehszlovák Lbv találkozó helyén az ame­rikai Nagelsennel az oldalán az első helyen végzett.

Thank Csapda bemutatkozó videó

A dön­tőbenra győztek a Bulim, Ekblom svéd kettős el­len. A férfi párus döntőjében íiz Edmondson, Carmichael ket­tősre verte a Taróczy, Szőke párost.

• Hírek Deák Ferenc festményeiből nyílt kiállítás a kesznyéteni Faluházban A kesznyéteni születésű Deák Ferenc festőművész úr kiállításának megnyitójával egybekötött családi délutánt szerveztek
  • Blog Teendők lézeres szemműtét után: mit szabad és mit nem?
  • Társkereső düsseldorf regisztráció
  • Teendők lézeres szemműtét után: mit szabad és mit nem?

A stuttgarti, versenyen a Ko- des, Šmíd páros lett első. A döntőbenra legyőzte a Kirmayr, Prajoux I brazil, chi­lei kettőst. Ezzel harmadik lett. Az első helyet a román Rumentul szerezte meg, amely a döntőben Bytom csapatát arányban legyőz- te.